Türk Telekom Türkiye’dir!

Çünkü Türk Telekom milli değerdir bize nerede olursak olalım dünyanın tüm kapılarını tek bir tuşla açar. Bizler bu engelsiz dünyaya açılan yolda birer hizmet elçileri olduk. 

İzmir Denizli Muğla Aydın Uşak il ve ilçelerinde 10 yıldır şeffaf güvenilir saha satış temsilcileri ile yerinde hizmet veren yetkili Türk Telekom Saha Satış bayisiyiz.

İzmir ve Denizli illerinde merkez ofislerimiz, diğer il ve ilçelerinde ikamet eden homeoffice çalışan yerleşik saha satış personel yapımız, her aradığınızda çözüm üreten işine hakim satış destek personellerimizle 80 kişilik genç dinamik bir ekibiz.

Ülkemizin en değerli markası Türk Telekom’ un bizlere verdiği bu önemli sorumluluğu taşımaya çalışıyoruz. Bölgelerimizin en uç noktasına kadar müşterilerimize ürün ve servislerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerini vermekten gurur duyduk.

Şeffaf ve güvenilir hizmet önceliğimiz. İnsana değer veren çalışma anlayışına sahibiz.

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 Korona virüsü sebebi ile karşı karşıyadır. Tüm çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını düşünerek her gün izole edilmiş ofislerimizde ve sterizasyonu yapılmış evrak setleri ile çalışıyoruz.